سیداستارز۲۰۱۸ ایران این بار در سه شهر شیراز ، اصفهان و تهران

کشور ایران امسال در سه شهر اصفهان، شیراز و تهران میزبان رویداد سیداستارز جهانی خواهد بود.

روند برگزاری رویداد

۱۵ مهر ۱۳۹۷ در اصفهان اولین رویداد برگزار خواهد شد و از میان کلیه استارتاپ‌هایی که اقدام به ثبت نام می‌نمایند ۱۰ تیم به انتخاب سیداستارز جهت ارائه به روی استیج دعوت خواهند شد. در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ استارتاپ‌های شیرازی به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت و روندی مشابه اصفهان خواهند داشت.

در نهایت و در تاریخ ۲۰ مهرماه از میان کلیه استارتاپ‌هایی که در رویداد سیداستارز تهران ثبت نام نموده‌اند، ۸ استارتاپ منتخب به همراه برنده رویداد شیراز و اصفهان (جمعا ۱۰ استارتاپ) در مقابل بیش از ۷۰۰ نفر و در مرکز همایش‌هایبین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی به رقابت خواهند پرداخت.

برنده رویداد سیداستارز ایران با هزینه سیداستارز به رویداد جهانی در سوئیس اعزام خواهند شد تا برای کسب جوایز میلیون دلاری این رقابت شرکت کند.

هدف سیداستارز چیست؟

سیداستارز به دنبال استارت‌آپ‌هایی است که مشکلات منطقه‌ای خود را حل کنند یا بتوانند محصول سودده را برای بازار جهانی عرضه کنند. سیداستارز استارتاپ‌های پیشرو و با سرعت رشد بالا را با هدف حمایت از کسب‌وکار‌ها و قدرت بخشیدن به آنها، شناسایی می‌کند.این مجموعه در راستای ماموریت خود برای پیدا کردن کارآفرینان برتر بازارهای نوظهور امسال در بیش از ۷۰ کشور دنیا این رویداد را برگزار می‌کند تا بهترین استارتاپ‌ها را شناسایی کند و به آنها فرصت ارتباط با سرمایه‌گذاران و مربیانی از سراسر جهان می‌دهد.

 

چه استارتاپ‌هایی می‌توانند در این رویداد شرکت کنند؟

استارتاپ‌هایی که در این رویداد ثبت نام می‌کنند باید کمتر از ۲ سال از آغاز فعالیت‌شان گذشته باشد و به MVP رسیده باشند. این رویداد با استفاده از شبکه قوی از شرکای بین المللی مانند BBVA، Merck، Enel، TRECC، StandardBank و Deloitte، به دنبال رشد،تقویت، حمایت وسرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌هایی می‌باشد که مسائل منطقه‌ای را حل می‌کنند و محصول / خدمت‌شان را توسعه می دهند. همچنین برای داوران این رویدادمقیاس‌پذیری منطقه ای– جهانی بسیار مهم می‌باشد.

 

سیداستارز در ایران

سیداستارز تهران امسال به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی و به همت شتابدهنده فارابی برگزار خواهد شد. ایرانسل و اسنپتریپ تاکنون به جمع حامیان این رویداد پیوسته‌اند. این رویداد برای اولین بار امسال علاوه بر تهران(دانشگاه شهیدبهشتی) در شیراز با کمک شتابدهنده کوانتوم و در اصفهان با حمایت فضای کاری اشتراکی آبی سفید برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام استارتاپ‌ها

روند ثبت برگزاری این رویداد به این صورت است که استارتاپ ها ابتدا در سایت seedstars.ir در رویداد یکی از سه شهر تهران ، اصفهان و شیراز ثبت نام می‌کنند. پس از تایید اولیه کدی برای آنها ارسال خواهد شد که با آن کد می توانند در سایت جهانی seedstarsworld.com/competition ثبت نام کنند.

ثبت نام شرکت کنندگان

در صورتی که تمایل دارید به صورت فردی و به عنوان تماشاگر در رویداد حضور داشته باشید از طریق لینک evand.com/events/sswtehran18 اقدام کنید.

 


ارسال شده در 03 مرداد 1397
برچسب ها: , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *