معرفی کتاب “یک‌دست صدا ندارد؛ راهنمایی برای کار گروهی بهتر”

برای معرفی کتاب “یک‌دست صدا ندارد؛ راهنمایی برای کار گروهی بهتر” ابتدا از نویسندگان کتاب می گوییم. نویسندگان کتاب، Brian Fitzpatrick و Ben Collins-Sussman توسعه دهندگان اصلی نرم‌افزار کنترل نسخۀ ساب ورژن و از مهندسین ارشد روزهای اول شرکت گوگل هستند. آنها باتوجه‌به دانش و تجربه‌ای که در زمینه توسعۀ تیمی نرم‌افزار داشتند اقدام به تألیف این کتاب نمودند.

این کتاب نحوه انجام کار تیمی یا همکاری در شرکت‌ها را به شما آموزش می‌دهد. کتاب از دو بخش کلی تشکیل شده در نیمه اول از چگونگی تعامل افراد با یکدیگر در محیط کاری گفته شده. در مورد نحوة ارتباط با هم‌تیمی‌ها و قرارگرفتن در تیم سخن می‌گوید و در نیمه دوم در مورد نحوة تعامل شما با شرکت‌ها صحبت می‌کند. اینکه با افراد خارج از تیم و پروژه خود چگونه باید کار کنیم.

کتاب یک‌دست صدا ندارد یکی از کتاب‌های عالی در زمینه توسعه و پیشرفت کاری حرفه‌ای است. نقش نحوة همکاری و ارتباطات افراد را در موفقیت یک پروژه بررسی می‌کند.

شاید در ابتدا فکر کنید که این کتاب برای برنامه‌نویسان تألیف شده اما حقیقت این است که این کتاب برای هر فردی که نیازمند همکاری با افراد دیگر بر روی یک موضوع خلاقه است می‌تواند مؤثر باشد.

مترجمان کتاب روژین بابایان و صبا جمالیان اکنون با رضایت و اجازه رسمی نویسندگان کتاب، ترجمه کامل کتاب به فارسی را به طور رایگان و دیجیتال در اختیار تمام فارسی‌زبانان در سراسر دنیا قرار داده‌اند.

این کتاب را می توانید از اینجا دانلود کنید.


ارسال شده در 29 خرداد 1400
برچسب ها: , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *