راهنمای استفاده از پارسکدرز - چه معیارهایی را برای موفقیت پروژه مد نظر داشته باشم؟

امروز 28 شهریور 1398

قیمت پایین را معیار انتخاب مجری قرار ندهید
زمانی که خریدار یک پروژه را در سایت ثبت می‌کند تعدادی پیشنهاد قیمت‌ متنوع از مجریان (فریلنسرها) مختلف دریافت می‌کند که هریک در کنار قیمت، پشتیبانی و یا امکاناتی خاص را نیز ارائه می دهند. بعضی از قیمت ها مشابه هستند و بعضی از آنها خیلی بالاتر یا پایین‌تر از حد میانگین هستند. شما به عنوان خریدار می توانید مطمئن باشید که به دلیل رقابتی بودن محیط سایت سطح قیمت های پیشنهادی در پارسکدرز از نرم بازار و قیمت‌هایی که توسط شرکت ها و اشخاص خارج از محیط اینترنت پیشنهاد می‌شود پایین‌تر است. اما انتخاب پایین‌ترین قیمت بدون توجه به سایر پارامترها بزرگترین اشتباه ممکن است. کلید اصلی انتخاب مجری قیمت پیشنهادی +بررسی رزومه مجری + صحبت کردن با مجری است. بنابرین بدون صحبت کردن با مجری و بررسی رزومه او هیچ قیمت بالا، پایین یا متوسطی را نپذیرید.


پیش از انتخاب مجری رزومه او را بررسی کنید
در زمان انتخاب مجری (فریلنسر) بررسی رزومه او را فراموش نکنید. در پروفایل کاربران در سایت پارسکدرز علاوه بر قسمتی که خود فرد در مورد سوابق کاری و مهارت‌هایش می‌نویسد بخش دیگری وجود دارد که در آن سابقه فعالیت کاربر درسایت شامل: پروژه‌های انجام شده، امتیاز و نظر خریداران آن پروژه‌ها، قیمت پروژها، درخواست‌های داوری و علت لغو پروژه و ... وجود دارد. با بررسی این رزومه دید کلی و دقیقی در مورد توانمندی‌ها و اخلاق کاری مجری به دست می‌آورید و می‌توانید باآگاهی مجری را انتخاب کنید.


در طول مدت زمان انجام پروژه پیگیر باشید
زمانی که پروژه‌ای را به مجری می‌سپارید اما پیشرفت پروژه را پیگیری نمی‌کنید یا پاسخگوی سوالات او نیستید این حس را به مجری القا می‌کنید گه پروژه رها شده است یا به اندازه کافی جدی گرفته نشده است. خودتان را در موقعیت مجری قرار دهید، آیا در این شرایط انگیزه کافی برای تکمیل پروژه را خواهید داشت؟


مشورت با پشتیبانی و داوری سایت
گاهی در حین انجام پروژه ممکن است مشکلی ایجاد شود یا پروژه مطابق برنامه ریزی اولیه و توافق پیش نرود. در این زمان به جای بحث و مشاجره با طرف مقابل با پشتیبانی پارسکدرز مشورت کنید یا درخواست داوری ثبت کنید و از تیم داوری درخواست کنید که راهکاری ارائه دهند.