راهنمای استفاده از پارسکدرز - راهنمای ثبت سفارش پروژه

امروز 28 شهریور 1398

برای سپردن پروژه به متخصصان سایت پارسکدرز، باید پروژه خود را در سایت ثبت کنید. پس از ثبت نام و وارد شدن به حساب کاربری خود بر روی دکمه "سفارش پروژه" کلیک کنید. دقت کنید که نیاز است که کلیه فیلدهای موجود در این بخش را کامل کنید.

پروژه شما در رابطه با چیست؟
مشخص کنید که به صورت کلی درخواست شما در کدام دسته جای می گیرد. بخش مهارت‌های لازم براساس این بخش به صورت اتوماتیک پر می‌شوند، بنابرین با تکمیل و مشخص کردن دقیق این قسمت، در مرحله انتخاب "مهارت‌های لازم" کار راحت‌تر خواهد بود.

عنوان
عنوان پروژه اولین بخش از پروژه شماست که کاربران آن را می‌بینند، بنابرین بدیهی است که عنوان درخواست مهمترین بخش درخواست است. پس تلاش کنید که کلمات کلیدی درخواست خود را در آن بنویسید. تیترهای یک کلمه ای بازدهی خوبی ندارند.

مهارت های لازم
پس از ثبت پروژه این امکان وجود دارد که برای تسریع انجام کار، مجری‌هایی (فریلنسرهایی) که مهارت‌های لازم برای انجام پروژه شما را دارند را به پروژه دعوت کنید. انتخاب صحیح و دقیق مهارت‌ها باعث می شود تا مجریان مناسبی مخاطب شما قرار گیرند.
در این فیلد تعدادی مهارت بر اساس پاسخی که در بخش " پروژه شما در رابطه با چیست؟" مشخص کرده‌اید، وجود دارد. می‌توانید این مهارت‌ها را حذف کنید یا به آن‌ها اضافه کنید.


شرح درخواست
شرح درخواست حکم متن قرارداد را دارد. پس حتما تلاش کنید که مختصر و مفید بنویسید. برای خوانایی بهتر و حرفه‌ای جلوه دادن خود حتما از ابزارهای نگارشی موجود استفاده کنید.

آیا نیاز دارید فایلی ضمیمه شود؟
در صورت نیاز کلیه فایل های مرتبط با درخواست خود را ضمیمه کنید. خصوصا در درخواست های ترجمه و تایپ

اندازه پروژه و بودجه مدنظر شما چقدراست؟
در پارسکدرز قیمت ها رقابتی است. اما توجه کنید که پرداخت بهای کافی، مجریان حرفه ای را به سمت شما سوق خواهد داد.


ضمانت تخصص
ضمانت تخصص وجهی است که از طرف مجری منتخب پروژه به عنوان ضمانت در سایت گروگذاری می‌شود. با گروگذاری ضمانت تخصص مجری تضمین می‌کند که توانمندی لازم برای انجام پروژه را دارد و پروژه براساس توافق و در مدت زمان درخواستی انجام خواهد شد. این مبلغ درصدی از مبلغ پیشنهاد مجری است (مثلا %10) و پس از پذیرش پروژه به مجری مسترد خواهد شد.


مهلت تحویل
مدت زمانی است که برای اجرای پروژه مد نظر دارید. به عنوان مثال از نظر شما مدت زمان لازم برای به سرانجام رساندن پروژه شما 10 روز است. در این صورت فقط عدد 10 را در این قسمت وارد کنید. دقت کنید که زمان اجرا از زمان انجام گروگذاری محاسبه می گردد.

انتخاب نوع پروژه
با توجه به ماهیت پروژه می‌توانید از میان برچسب‌های انواع پروژه یک یا چند مورد را انتخاب کنید.  هزینه ثبت پروژه به صورت عادی 2500 تومان است. در صورت انتخاب هر کدام از این برچسب‌ها هزینه آن به هزینه پروژه عادی افزوده خواهد شد.

برچسب خصوصی
در حالت خصوصی عنوان و شرح پروژه از دید کاربران و موتورهای جستجو مخفی می شود و فقط مجریانی که شما آن ها را دعوت کرده اید قادرند جزئیات درخواست را مشاهده کنند.

برچسب مخفی
در حالت مخفی پروژه شما صرفا از دید موتورهای جستجو و بازدیدکنندگانی که عضو سایت نیستند مخفی می شود. اما کلیه کاربران سایت که وارد سایت شده باشند می توانند جزئیات را ببینند.

برچسب ویژه
با انتخاب این گزینه درخواست شما به صورت ویژه تر و شاخص تر در فهرست درخواست ها دیده می شود و نظر مجریان بیش از پیش معطوف درخواست شما خواهد شد. این نوع پروژه به دلیل جذابیت برای مجری‌های حرفه‌ای درصد موفقیت بیشتری خواهند داشت.

برچسب فوری
با برچسب فوری مجری ها مطلع می شوند که زمان شما کم است، پس سریع تر پیشنهاد ثبت می کنند همچنین حداکثر ۳ روز در فهرست درخواست های باز باقی می ماند. ضمنا یک برچسب فوری بر روی این درخواست درج می‌شود. هزینه برچسب فوری 4500 تومان است.

برچسب آگهی استخدام/اعلان
در این نوع پروژه شما و مجری مجاز به ارسال اطلاعات تماس هستید.

برچسب چسبنده
اگر می خواهید پروژه شما دو روز کامل جزء اولین پروژه سایت باشد این گزینه را انتخاب کنید.

پس از پرکردن موارد بالا با زدن دکمه "ارسال درخواست" به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد و پروژه شما پس از تایید در لیست "پروژه‌های باز" قرار خواهد گرفت.