راهنمای استفاده از پارسکدرز - نحوه کسب درآمد مجریان به چه صورت است؟

امروز 28 شهریور 1398

کسب درآمد از طریق انجام پروژه:
برای کسب درآمد از طریق سایت پارسکدرز تنها کافی است که در سایت ثبت‌نام کنید و حساب کاربری خود را ارتقا دهید. پس از تکمیل رزومه و مشخص کردن مهارت‌هایتان برای پروژه‌هایی که تخصص انجام آن را دارید پیشنهاد قیمت و پیام بفرستید. کارفرمایان (خریداران) پروژه پس از بررسی رزومه و صحبت کردن با شما پروژه را به شما می‌سپارند. پس از تحویل پروژه هزینه‌ی پیشنهادی را پس از کسر کارمزد سایت به شما پرداخت می‌شود. (کارمزد پروژه با توجه به نوع حساب کاربری شما بین 8 تا 15 درصد متغیر است.) به همین سادگی!

کسب درآمد از طریق معرفی:
برای کسب درآمد از طریق معرفی در منوی سمت راست سایت "کسب درآمد از معرفی" را کلیک کنید. می‌توانید دوستانتان را از طریق ایمیل و لینکدین، قرار دادن بنر پارسکدرز در سایت یا به راحتی با ارسال لینک معرفی خود در شبکه‌های اجتماعی به پارسکدرز دعوت کنید. به ازاء هر خریداری که شما به سایت پارسکدرز ارجاع دهید ما درصدی از سود حاصل را به صورت زیر به شما پرداخت می کنیم.


۵۰٪ از سود اولین پروژه ای که کاربر به عنوان خریدار در سایت پارسکدرز قرار دهد (۵ درصد از کل مبلغ پروژه)

 ۳۰٪ از سود پروژه های بعدی که کاربر به عنوان خریدار در سایت پارسکدرز قرار دهد (۳ درصد از کل مبلغ پروژه) 

 ۵۰٪ از هزینه ای که کاربر به عنوان مجری جهت ویژه نمودن حساب خود پرداخت می کند (3500 تومان)


برای جلوگیری از فریب سود پس اتمام کار و تایید آن از طرف خریدار محاسبه و پرداخت می گردد. سود معرف حداکثر به مدت یک سال و برای ۱۰ پروژه هر یک که زود تر فرا رسد پرداخت می گردد.