راهنمای استفاده از پارسکدرز - مزایای استفاده از سایت پارسکدرز چیست؟

امروز 28 شهریور 1398

پارسکدرز به عنوان رابط بین خریدار (کارفرما) و مجری (فریلنسر) فعالیت می‌کند و همواره سعی در تسهیل برقراری ارتباط، انجام معاملات و همچنین برقراری امنیت مالی میان هر دو طرف را دارد.از جمله مزایایی که استفاده از پارسکدرز در اختیار شما قرار می‌دهد:

 

سیستم گروگذاری وجه امنیت مالی شما را تضمین می‌کند

پس از اینکه خریدار و مجری بر سر جزئیات و قیمت پروژه با یکدیگر به توافق رسیدند و پیش از شروع کار، خریدار باید پیشنهاد قیمتی که از طرف مجری ارسال شده است را بپذیرد و وجه را گروگذاری کند. گروگذاری به این معنی است که خریدار وجه توافق شده را به حساب پارسکدرز واریز می‌کند و وجه تا زمانی که پروژه تحویل داده شود، در امانت پارسکدرز باقی می‌ماند. البته اگر توافق به صورت فاز به فاز باشد خریدار می تواند پس از دریافت هر فاز از پروژه درصد مربوط به آن فاز را به مجری پرداخت کند.

 

گروگذاری وجه در سایت دو هدف را دنبال می‌کند

1- این اطمینان برای مجری حاصل می‌شود که پس از به پایان رساندن صحیح کار و تحویل پروژه وجه را دریافت خواهد کرد.
2- این اطمینان برای خریدار حاصل می‌شود که اگر پروژه ایرادی داشته باشد، مطابق درخواست انجام نشود یا مجری از انجام کار انصراف دهد، هزینه ای به مجری پرداخت نشده است که خریدار نگران باز پس گیری آن باشد. مگر هزینه‌ی فازهایی که به صورت کامل به پایان رسیده و هزینه آن آزاد شده است.
این یعنی یک معامله مطمئن تر از قبل برای مجری و خریدار

 

پروژه با قیمت رقابتی انجام می‌شود

شما به عنوان خریدار تقریبا می توانید مطمئن باشید که سطح قیمت های پیشنهادی در پارسکدرز از نرم بازار و قیمت هایی که توسط شرکت ها و اشخاص خارج از محیط اینترنت پیشنهاد می شود پایین تر است. دلیل عمده این سطح قیمت، وجود رقابت بسیار برای جلب نظر خریدار است که سبب می شود مجریان قیمت هایی رقابتی پیشنهاد دهند. از طرفی به دلیل پایین تر بودن برخی از هزینه های محل کار از قبیل بیمه، مالیات، اجاره، حقوق و دستمزد شاهد کاهش در قیمت پیشنهادی خواهید بود.


در صورت پیش آمدن هرگونه بحث و اختلاف تیم داوری پارسکدرز در کنار شماست

در صورت پیش آمدن هرگونه بحث و اختلاف میان طرفین که قادر به حل آن نباشند می‌توانند از تیم داوری پارسکدرز کمک بگیرند. تیم داوری با بررسی متن درخواست (حکم قرارداد را دارد)، توافقات انجام شده در بخش مبادله پیام سایت که به عنوان متمم بر قرارداد تلقی می شود و همچنین در صورتی که پروژه ارسال شده باشد با بررسی آن و نهایتا مکالمه با طرفین در بخش گفتگوی درخواست داوری رای را صادر و در مورد آزاد سازی یا لغو وجه موجود در گروگذاری تصمیمگیری خواهد کرد. پیگیری درخواست‌های داوری در روزها و ساعت‌های کاری انجام می‌شود و ممکن است مشمول مرور زمان شود.
مجری مورد نظر را از میان تعداد زیادی پیشنهاد انتخاب کنید.


بیش از 100000 متخصص در سایت فعالیت می‌کنند. زمانی که پروژه در سایت ثبت می‌شود تعداد زیادی پیشنهاد قیمت از مجری‌های مختلف دریافت می‌کنید و پس از صحبت کردن با آن‌ها و بررسی رزومه‌هایشان می‌توانید مجری مورد نظرتان کنید.

در کنار همه موارد گفته شده سایت پارسکدرز یک شرکت دانش بنیان با نماد اعتماد دو ستاره است که 11 سال اعتماد و همراهی کاربرانش را به عنوانه پشتوانه خود دارد. نظر و بازخورد کارفرمایان مهر تاییدی بر این گفته است.