راهنمای استفاده از پارسکدرز - نحوه پذیرش کار از سوی خریدار (کارفرما) چگونه است؟

امروز 28 شهریور 1398

پس از این که مجری پایان کار را اعلام کرد و پروژه را به صورت کامل بررسی کردید، زمان آزادسازی وجه برای مجری است. برای این کار از منوی سمت راست در صفحه گفتگو، دکمه "پذیرش کار" را انتخاب کنید. پس از آن به صفحه ‌ای منتقل می‌شوید که می‌توانید مشخص کنید که چند درصد از وجه برای مجری آزاد شود. این گزینه برای پروژه‌هایی است که هزینه آن به صورت فاز به فاز پرداخت می‌شود. پ.ن: پذیرش کار حتی بدون اعلام پایان کار طرف مجری هم قابل انجام است.

در کامپیوتر

پس از دریافت پروژه و اطمینان از کیفیت آن زمان پذیرش کار و آزادسازی وجه برای مجری است. برای آزادسازی وجه در سمت چپ صفحه پروژه مورد نظر بر روی دکمه "پذیرش تمام یا بخشی از کار" کلیک کنید.

پس از آن به صفحه ‌ای منتقل می‌شوید که می‌توانید مشخص کنید که چند درصد از وجه برای مجری آزاد شود. گزینه پرداخت درصدی برای پروژه‌هایی است که هزینه آن به صورت فاز به فاز پرداخت می‌شود. پس از آن قوانین سایت و دریافت پروژه به صورت کامل را تایید کنید.

با کلیک بر روی دکمه " به مجری پرداخت شود" وجه به حساب کاربری مجری منتقل خواهد شد.

پس از پذیرش کار می‌توانید به مجری رای دهید یا مبلغی را به عنوان پاداش به او پرداخت کنید.


در موبایل

پس از دریافت پروژه و اطمینان از کیفیت آن زمان پذیرش کار و آزادسازی وجه برای خریدار است. برای آزادسازی وجه در پایین‌ترین بخش صفحه پروژه مورد نظر دکمه " پذیرش تمام یا بخشی از کار" انتخاب کنید.