راهنمای استفاده از پارسکدرز - پین کردن و مخفی کردن پیام‌ها

امروز 28 شهریور 1398

زمانی که خریدار پروژه‌ای را در سایت ثبت می‌کند پیشنهاد قیمت‌ها و پیام‌های متعددی از طرف مجری‌های مختلف دریافت می‌کند. نکته مثبت این است که خریدار (کارفرما) گزینه‌های زیادی دارد که می‌تواند از میان آن‌ها فریلنسر مورد نظر خود را انتخاب کند. اما از طرف دیگر اگر تعداد پیام‌ها دریافتی خیلی زیاد باشد، مدیریت آن‌ها و انتخاب مجری کمی سخت خواهد شد.
برای حل این چالش و راحت‌تر کردن مدیریت پیشنهاد قیمت‌ها و پیام‌ها، امکان پین کردن و مخفی کردن پیام‌ها فراهم شده است. به این صورت که در سمت چپ پیام‌های ارسال شده از طرف مجری‌های مختلف دو دکمه پین کردن و پایین فرستادن قرار داده شده است.

پین کردن پیام‌ها:

با زدن دکمه پین کردن، آن پیام بالاتر از سایر پیام‌ها قرار خواهد گرفت و در نهایت دسترسی به آن آسان‌تر خواهد بود. این امکان وجود دارد که هر تعدادی از پیام‌ها که تمایل دارید را پین کنید.مخفی کردن پیام‌ها:

برای مخفی کردن پیام‌ها، بر روی علامت فلش رو به پایین کلیک کنید. زمانی که این کار را انجام می‌دهید پیام‌ها سر جای خود کمرنگ می‌شوند. اما دفعه بعدی که صفحه پروژه را باز کنید، پیام‌های مخفی شده به صورت کمرنگ و در پایین سایر پیام‌ها نمایش داده خواهند شد. هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید پیام‌های مخفی شده را بخوانید و برای آن پیام ارسال کنید یا باز زدن دکمه فلش رو به بالا در سمت چپ پیام، آن را به حالت غیر مخفی تبدیل کنید.