درخواست اخذ پذیرش مقاله در نشریه علمی پژوهشی داخلی

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام.
یک مقاله مروری/ تحلیلی مفاهیم تازه در زمینه مدیریت کارآفرینی دارم که میخواهم برای آن از یک نشریه علمی پژوهشی داخلی حوزه مدیریت پذیرش و چاپ بگیرم.

اگر با سردبیر رابطه علمی مناسبی دارید و میتوانید پذیرش رسمی، قطعی و فوری با اخذ استعلام رسمی و آکادمیک بگیرید؛‌ لطفا نام نشریه، مدت زمان پذیرش، چگونگی تایید استعلام پذیرش و هزینه آنرا اعلام فرمائید.

توجه داشته باشید که فقط نشریه داخلی علمی پژوهشی  حوزه مدیریت دارای مجوز وزارت علوم مدنظر است.

در صورت نیاز به ویرایش علمی مقاله،‌ مبلغ و زمان آن در تکمیل این پروژه یا تعریف یک پروژه دیگر تعیین و توافق می شود.
متشکرم.


+8500
+37216

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.