ساخت اسکریپت برای دریافت اطلاعات و درون ریزی سایت وردپرس با قالب تراولر

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان من یه اسکریپت میخوام که وارد سایت https://www.airbnb.com بشه که مختص اجاره روزانه واحد هست و اطلاعات مورد نیاز رو استخراج کنه و دو تا عملیات روش انجام بده و در یه سایت وردپرس با قالب تراولر درونریزی کنه اون دو تا عملیات یکیش  ترجمه جزئیات واحد هست و دومی اعمال افزایش قیمت بر اساس درصد که باید قابل تغییر باشه و نکته مهم اینه که تمام جذییات از جمله عکسها امکانات ویژگیها ، لوکیشن  و .. باید مانند سایت مبدا درونریزی بشه

برای اشنایی بیشتر این دو تا لینک رو میزارم که ببینید

مبدا:https://www.airbnb.com/rooms/9817509?location=Taksim%20Square%2C%20%C4%B0stanbul%2C%20Turkey&adults=1&source_impression_id=p3_1565698634_QKs1P6dDg0tS0kXz&s=igKLVXeq

مقصد:http://infinumdesign.com/1223/st_rental/new-year-sale-stylish-2-bedrooms-in-exclusive-chelsea-neighborhood/ 

پیشنهاد هاتون رو بفرمایید

لازم به ذکره که یه پلاگین به اسم scraps دارم که اگر نیاز باشه میتونم اون رو برای توسعه در اختیار فریلنسر قرار بدم


+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.