پروژه نمایش محصولات به صورت pwa

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

این پروژه یه برنامه ساده نمایش محصولات هست که ۳-۴ تا امکان اصلی داره.

موضوع اصلی کار این هست که یه سری محصولات که توی یه دیتابیس mongo هست و طبق ساختار شماره ۱ ذخیره شدن باید نمایش داده بشن و ۲ تا امکان اصلی داشته باشه : ۱- فیلتر کردن و مرتب سازی محصولات ۲- اضافه کردن به سبد خرید و انجام خرید.

چندتا نکته فنی توی پروژه باید در نظر گرفته بشه : 

۱- کاربران سیستم طبق سطح دسترسی که دارن میتونن بعضی از محصولات رو ببینن

۲-سیستم اعتبارسنجی کاربران باید بر اساس jwt یا oauth طراحی بشه.

۳-کل کار بایستی به صورت responsive باشه با اولیویت موبایل

۴-کار بایستی به صورت pwa  طراحی و اجرا بشه.

این کار تا حدود زیادی با استک MERN پیاده سازی و انجام شده و اگر مجری مایل باشه میتونه فقط کار رو تکمیل کنه. قسمت هایی که انجام شده شامل سیستم اعتبار سنجی کاربران، نمایش صحیح محصولات به صورت ریسپانسیو و طبق سطح دسترسی کاربران و انجام فیلتر به صورت ناقص.

در واقع فقط بایستی سیستم فیلتر تکمیل بشه (back و front) و تنظیمات لازم برای pwa انجام بشه.


+8500
+44157

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.