جستجو در بانک اطلاعات اکسل

برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یک برنامه نیاز با محیط کاربری زیبا دارم که بتونم از یک فایل اکسل حاوی اطلاعات اعضا (شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، شهرستان و نام تشکل) هست با کمک بارکد خوان نوری متصل به کامپیوتر و با اسکن بارکد روی کارت ملی (که همون شماره ملی فرد هست)، ردیف اطلاعات فرد، از اکسل بانک به یک اکسل خام انتقال پیدا کنه و ساعت ورود اطلاعات هر ردیف هم جلو ردیف به نمایش در بیاد. همچنین اگر اطلاعات فرد در اکسل بانک اطلاعاتی موجود نبود، یک پنجره جدید باز بشه که امکان ثبت پارامترهای بالا بصورت دستی و همزمان در بانک اطلاعات و اکسل جدید هم وجود داشته باشه.

در صورت امکان میخوام اطلاعات اکسل جدید رو بتونم برای صدور گواهی حضور در دوره با قالب پیش فرض استفاده کنم. البته در هر سری گواهی، امکان اضافه کردن نام دوره، مدت زمان، تاریخ و ... هم وجود داشته باشه که امکان ارسال فرمت استاندارد اون در قالب وورد رو هم دارم.

سپاس 


+8500
+37410

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.