طراحی سایت مشابه سایت ترب و ایمالز

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

دوستان گرامی بعد از بررسی کامل و تخصصی این 2 وب سایت و توضیحاتی که در ادامه عرض میکنم ، نمونه کار، میزان هزینه پیشنهای و زمان تحویل پروژه را اعلام کنید

سایت باید به صورت طراحی بشه که  چند ربات هوشمند از طریق دادن آدرس سایت مورد نظر بهش ، محصولاتاون سایت رو جمع آوری بکنه و برای هر محصول ، اطلاعات از یکی از فروشگاه هایی که اون محصول رو داره اضافه بشه و حداقل هر 24 ساعت قیمت ها یکبار بروزرسانی بشه و کاربر با کلیک روی فروشگاه مورد نظرش، به اون فروشگاه انتقال پیدا کنه.

 برای فروشگاه های عضو یک پنل کاربری طراحی بشه تا از طریق اون ، پنلشون رو شارژ کنن ، لینک های محصولاتشون رو فعال یا غیر فعال کنن، تعداد کلیک هایی که در هر روز روی محصولاتشون اتفاق میافته رو ببینن ، قابلیت اضافه کردن دستی محصولات داشته بشه  و ...

بعد از پایان کار ، سورس کامل کار باید بدون هیچگونه قفل گذاری و قید و شرط و اعمال محدودیتی به کارفرما تحویل داده بشه.

طراحی رابط کاربری از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردارهست و میبایست ابتدا طرح را برای ما بفرستید و پس از تایید اجرا بشه.

لطفا زمانی رو هم به عنوان پشتیبانی این پروژه بعد از اتمام کار اعلام کنید.


+8500
+44396

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.