ساخت ربات جستجوگر تلگرام از طریق فایل اکسل

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

بنده می خوام رباتی داشته باشم که با لینک شدن به یک فایل اکسل، هنگام اجرای ربات، عملیات جستجو در اون فایل اکسل رو انجام بده. چند نکته عرض کنم:

۱- نتایج فقط متن هستش (فکر کنم کار ساخت رو راحت تر کنه، البته بازم شما استاتید)

۲- من این کار رو توسط یک سایت ربات ساز انجام دادم ولی چندتا ایراد داشت: یک- موقع جستجو فقط نتایج اولین سطر رو نشون میداد ولی من میخوام کل نتایج بدست اومده رو خروجی بده حالا هرچندتا سطر هم باشه. دومین ایرادش- قابلیتی شبیه match case داشت یعنی در جستجو فقط باید عین همون سلول رو تایپ میکردی تا نتیجه رو نشون بده درصورتیکه من میخوام حتی یک کلمه یا بخشی از اون رو که تایپ کنیم نمایش بده. و سومین ایرادش- فقط در یک ستون عملیات جستجو رو انجام میداد (که البته این مورد قابل چشم پوشیه چون نهایتا چند ستون مورد نظر رو مرج میکنم البته اگر بازم بشه توی چندتا ستون جستجو کنه که چه بهتر).

۳- آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما دوست عزیز


+8500
+46735

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.