شبیه سازی ضربه برروی پنل ساندویچی با انسیس(ورکبنچ)

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

سلام.شبیه سازی و تحلیل ضربه برروی پنل ساندویچی هستش.طراحی وسپس تحلیل باید طبق" 2فایل پی دی اف ای" ک خدمتتون ارسال میکنم انجام بشه(عکس های 1و2 ترجمه گوگل فایل ها هستش).برای مدل سازی از فایل پی دی اف شماره 02 پیوست شده استفاده کنید و بجای ورق های بیرونی از جنس کامپوزیت چهار لایه با مشخصات ذکر شده در فایل پی دی اف 01 استفاده کنید.
همونطوری ک اطلاع دارد باید متریال ها تعریف بشن.هندسه شکل کشیده بشه و در بخش مودال مش بندی وتحلیل ضربه صورت بگیره ودر نهایت حل دراین بخش انجام بشه.
درخواستم اینه ک در تعریف کردن مواد به نحوی صورت بگیره ک من متوجه بشم.چون دراین بخش مشکل دارم.
ممنون میشم تا تاریخ23شهریور انجام و ارسال بشه برام
ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

حامد حسن زاده

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 9.33 (عالی) از 3 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 523
شش ماه پیش

1,000,000 تومان

امتیاز 8.89 (عالی) از 29 رای
پروژه موفق : 36
رتبه: 63
شش ماه پیش

ali moazami

کاربر عادی

کاربر عادی

650,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 155743
شش ماه پیش
+8500
+46735

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.