ترجمه کاملاً تخصصی و حرفه ای فلسفه (افراد با رزومه و باسابقه پیشنهاد بدهند)

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

فقط افراد واجد شرایط پیام بدهند لطفاً

سلام خدمت همه همکاران گرامی و عزیز؛ لطفاً قبل از ارسال سفارش اول بفرمایید رزومه بنده رو مطالعه کنید تا به شناخت نسبت به هویت و انتظارات بنده برسید و سپس به توضیحات زیر دقیق توجه کنید، لطفاً اگه همه شرایط مورد تایید شما بود پیشنهاد لطف کنید بدید، واقعاً خواهش می کنم، سرم خیلی شلوغه پیام های مغایر با شرایط بنده فقط وقت شما و بنده رو تلف می کنه.

1. شش هزار کلمه برای 6 روز که در سه بخش هر دو روز باید تحویل داده بشه. 

2. قیمت به ازای هر کلمه 18 تومان.

3. پیام بدید، نمونه کار فلسفه اگه دارید در اولویت قرار می گیرد، رزومه قوی هم در اولویته، اون موقع کار با افراد واجد شرایط جهت نمونه ترجمه یک پاراگراف ارسال می شود. 

4. این سفارش بسیار حیثیتی و حیاتی می باشد برای موسسه. 

پیشنهاد بخش اول 36 هزار تومان باشد تا در صورت رضایت بخش دوم پروژه جدید تعریف می شود (2 روزه)


+8500
+45566

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.