پیاده‌سازی مصاحبه صوتی انگلیسی

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یگ فایل صوتی مصاحبه انگلیسی داریم که میخواهیم پیاده‌سازی بشه

۱- وقتی صحبت مصاحبه‌کننده یا مصاحبه‌شونده بریده میشه و دیگری حرف میزنه سه نقطه میذاریم و صحبت اون رو میان حرفش میاریم مثل مثال زیر.

این تفکیک ها و این دقت ها میخواهیم که انجام بشه.
مصاحبه‌کننده: میتونم بگم که اسم شما چیه و چرا...
مصاحبه‌شونده: بله حتما
مصاحبه‌کننده: اومدین در این کشور؟

۲- و هر جایی که متوجه نشدین یا شک داشتین هایلایت زرد بشه و توی پرانتز مدت زمانش هم درج بشه مثلا (۳۳:۰۸) و هرجا نامفهوم بود ستاره قرار بدید و زمان رو قید کنید.

یک نمونۀ انجام‌شده ضممیه شد.

فایلی که میخواهیم پیاده‌سازی بشه: ۶۰ دقیقه و ۸ ثانیه هست.

لینک دانلود فایل 

http://s6.picofile.com/file/8376463126/20191017_152425_877FC222.m4a.html


+8500
+40199

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.