ترجمه و زیرنویس (تولید srt یا با قابلیت نمایش در اینستاگرام (دقیقه ای 3000 تومان)

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ترجمه و زیرنویس (تولید srt یا با قابلیت نمایش در اینستاگرام (دقیقه ای 3000 تومان)

سلام خدمت همه همکاران گرامی و عزیز؛ لطفاً قبل از ارسال سفارش اول بفرمایید رزومه بنده رو مطالعه کنید تا به شناخت نسبت به هویت و انتظارات بنده برسید و سپس به توضیحات زیر دقیق توجه کنید، لطفاً اگه همه شرایط مورد تایید شما بود پیشنهاد لطف کنید بدید، واقعاً خواهش می کنم، سرم خیلی شلوغه پیام های مغایر با شرایط بنده فقط وقت شما و بنده رو میگیره.  

این پروژه به صورت روزانه ترجمه چند کلیپ هست، دوستانی که تمایل به همکاری دارند پیام بدهند. قیمت مقطوع، تعهد، نظم، پاسخگویی و ترجمه و ارسال بموقع با کیفیت و طبق نظر کارفرما بسیار بسیار اهمیت دارد. پروژه های اول به صورت چند کلیپ و پروژه های کوچک تعریف می شود تا در صورت رضایت پروژه ها بزرگتر می شوند. 


+8500
+39224

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.