انجام پروژه شبکه حسگر بی سیم

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام 

شرح کامل درخواست

موضوع اصلی اینه: بهینه سازی مسیریابی در شبکه های حسگر بی سیم با استفاده از منطق فازی و الگوریتم کلونی مورچگان

یه سری مشخصات گره ها از جملع انرژی و داده های در صف و چند تامتغیر دیگه که مربوط به گره ها هستش رو بعنوان ورودی منطق فازی به بخش فازی میدیم و بهترین گره ها رو انتخاب میکنیم و اونا رو برای یافتن کوتاهترین گره به الگوریتم کلونی موچه ها میدیم (الگوریتم کلونی مورچه ها کد آمادش توی اینترنت موجوده)

برنامه نویسی این کار رو در متلب میخواییم انجام بدیم .

و در اصل برنامه ای که مد نظر هست همون برنامه ای هست که توی مقاله ارسالی نوشته شده

این تحقیق بر طراحی یک پروتکل مسیریابی متمرکز است که با در نظر گرفتن سه عامل یعنی: کل انرژی شبکه حسگر، حداقل فاصله؛ و بار داده‌ها بر روی گره‌ها متمرکز است. پروتکل مسیریابی در نر م افزار  متلب شبیه سازی وارایه خواهد شد .


+8500
+45605

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.