تنظیم پیش بین تصادفی

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک پایان نامه هست که مثال بخش 4-2-نتایج فیدبک خروجی(مثال اول) با استفاده از تئوری فصل سه پایان نامه حل شده و پیاده سازی هم شده...
مسئله به صورت تصادفی و غیر محدب هست و با روش ارائه شده به مسئله ای قطعی و محدب تبدیل میشه...
در واقع به یک mpc معمولی تبدیل میشه که به جای مقادیر اصلی ورودی و خروجی با میانگین اون ها کار میکنه...
بعد این مقادیر میانگین با استفاده از یک affine feedback و در یک حلقه بسته به مقادیر اصلی ورودی و خروجی مرتبط میشن...
سرعت کار این برنامه با وجود اینکه با یالمیپ پیاده شده بسیار خوب هست و برای تنظیم آنلاین مناسب هست...
هدف من این هست که میانگین خروجی که در برنامه muy1 تعریف شده رو به روش مقاله تنظیم، داخل یک performance tunnel قرار بدم و در واقع پارامترهای سیستم کنترلی به این شکل تنظیم بشه!
پایان نامه و کد متلب مربوط به اون رو به صورت خصوصی میفرستم...


+8500
+41359

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.