ترجمه دقیق، روان، مفهومی لینک (5)

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و احترام خدمت عزیزان

ترجمه دقیق، روان، مفهومی لینک (5) مد نظر است. تعداد لینک ها خیلی بالاست ولی دونه دونه ثبت میشه تا ارزیابی درستی از مترجم ها داشته باشیم. 

https://www.internations.org/go/moving-to-the-czech-republic/working

تعداد کلمات: 2390 کلمه

قیمت پیشنهادی: 36 هزار تومان

تحویل: 5 روز

در صورت داشتن عکس، به درستی جایگذاری شود. 

فونت ب نازنین 14. هرجا ابهامی هست هایلایت کنید یا از بنده بپرسید؛ سمبل کاری، گوگل ترنسلیت اکیداً ممنوع. کارها رو چک می کنم عزیزان. ببخشید یکم سختگیرم :) و اما اهل تعامل هستم. پس همکاری صادقانه داشته باشید عزیزان. 

این لینک به نوعی جنبه تست و آزمون داره. 

ارسال پیام از طریق چت ممنوع.

لطفا فقط و فقط پیشنهاد قیمت بدید و از ارسال پیام های دیگه خودداری نمایید. 


+8500
+68375

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.