اصلاح لینک در بخش دسته بندی محصولات، حذف یک خط از زیر محصولات، اضافه کردن یک آپشن جدید، اصلاح ورژن موبایل سایت

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

1) لینک کتگوری: وقتی توی بخش بالک ( e commerce ) روی کتگوری ها کلیک میشه صفحات توی بخش آنلاین شاپ ( woo commrce ) رو باز میکنه بجای خود محصولات بالک. https://blumental-bayern.de/products/dog-rose-syrup/ ( عکس ضمیمه شده)

2) ورژن موبایل: بخش get a quote  اگر امکانش هست وسط دو تا کادر  قرار بگیره. ( عکس ضمیمه شده)

3) آپشن مورد نیاز جدید: ما زیر هر محصول به یک دکمه نیاز داریم به نام shipping که بتونیم با کلیک روی اون مدت زمان امکان تحویل کالا به مشتری رو برای هر محصول مشخص کنیم. مثلا : زیر محصول بادام با استفاده از بخش shipping مشخص کنیم این محصول بعد از ثبت سفارش مشتری مثلا حدود 2 هفته دیگر به دستش میرسه. تایم های مورد نیازمون رو میگم که به صورت گزینه ای توی این آپشن قرار بگیره. ( عکس ضمیمه شده)

4) یک مورد حذفی : یک خط زیر هر محصول هست که میخوایم اون حذف بشه کلا ( عکس ضمیمه شده)


+8500
+63334

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.