ارائه ی توضیحاتی در مورد کد متلب ضمیمه

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 87,000 تومان

شرح پروژه:

سلام . یه کد متلب دارم که مشکلی نداره و ارور هم نمیده. فقط چندتا سوال ازش  دارم که می خواستم بهم جواب بدین و یه طورایی کدی که نوشته ششده رو برام توجیه کنید. 

لطفا قیمت دانشجویی حساب کنید . چون اصلا کد سخت و طولانی ای نیست. خود کد و توضیحاتش که مربوط به سیستم تعلیق هواپیماست رو ضمیمه کردم.

ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر100240-دکتر کاشفی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

87,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 56 رای
پروژه موفق : 108
رتبه: 125
نه روز پیش

150,000 تومان

امتیاز 8.85 (عالی) از 28 رای
پروژه موفق : 35
رتبه: 72
سیزده روز پیش

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 152357
یازده روز پیش
+8500
+45574

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.