ربات منشن خودکار اینستاگرام

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و تبریک سال نو 

من ربات منشن خودکار میخوام به صورتی که حدود 30 اکانت بهش اضافه کرد هر اکانت فالوورهای مجزای خودش رو بتونه جمع آوری و تگ کنه و فاصله زمانی بین هر کامنت خیلی مهم هست تا با الگوریتم جدید اینستا بلاک نشه و مثلا از 40 ثانیه تا چند ساعت متغیر باشه و مثل ربات‌های دیگه فقط با هشتگ و منطقه، پستی رو خودکار انتخاب نکنه و فقط برحسب لینک پست مورد نظر کار انجام بده وجوری باشه که بعد بستن برنامه ربات خودکار وظایف خودش رو انجام بده و کامنت گذاری کامل بشه و در کنار ای دی افراد بشه یک متن و استیکر یا عدد وارد کرد و تعداد ای دی ها از یک تا ده متغییر بشه مثلا زیر یک پست 5نفر در یک کامنت بشه تگ کرد و در کامنت دیگر ده نفرو در روز حدود هزارنفر بدون محدودیت و بلاکی منشن کرد و اول پیج مورد نظر رو فالو و بعد هم همون پست مورد نظر لایک بشه و حجم خیلی کمی از اینترنت رو مصرف کنه  ... حتما تست شده باشه برنامه توسط خود برنامه نویس چون بلاک نشدن از طرف اینستا و انجام تمامی وظایف برام خیلی مهم هست  اگر ربات به درستی انجام کار نکنه هزینه پرداخت نخواهم کرد... با سپاس و تشکر 


+8500
+46832

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.