طراحی افزونه برای سایت وقالب چندمنظوره

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

افزونه وردپرس قابلیت سایت فنی کارا fanikara.comداشته باشه ولی در شغل های دیگه میخوام استفاده کنم قابلیت ها: فیلتر افراد براساس شهر و تخصص با جستجو مشخصات افراد مرتبط نمایش داده بشه

ایجاد پروفایل برایرافراد جهت نمایش برای مشتری

داخل پروفایل کادروارد کردن شماره مشتری باشد تا با وارد کردن شماره خود .شماره موبایل فرد پروفایل مشاهده شود

همچنین ارسال خودکار مشخصات سرویسکار به مشتری ...ارسال شماره مشتری به سرویسکار همچنین ارسال خودکار مشخصات مشتری و سرویسکار به مدیریت سایت

قابلیت امتیازدهی به افراد پروفایل که بر اساس ان اونکی امتیاز بیشتری داره در رتبه بالاتر نمایش داده بشه همچنین تو پروفایل قابلیت گذاشتن فایل سوتی یل فیلم کوتاه باشه و همچنین بیوگرافی عکس و سوابق سرویسکار وغیره

قابلیت حالت فعال بودن سرویسکار با چشمک سبز درصورت غیر فعال خاموش شود قابلیت دیگر🙏

نکته پروفیل جذاب و ساده باشه


+8500
+47208

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.