ذخیره نتایج جستجوی هشتگ های اینستاگرام در بانک

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ا سلام

نیاز به دیتاستی از اینستاگرام دارم ولی دیتاستی که نیازم را رفع کند پیدا نکردم.

پروژه ای که میخوام لازمه امکانات زیر رو داشته باشه:

1) بر اساس کلید واژه دلخواه کاربر، بتونه توی بیو کاربران اینستاگرام به صورت هشتگ جستجو کنه

2) حداقل 5 هزار نتیجه جستجو را در یک جدول ذخیره کنه (بدیهی نتیجه جستجو آدرس صفحات کاربران هست)

3) اطلاعات پروفایل کاربران شامل (نام کاربری، بیو، هشتگ ها، تعداد  دنبال کننده، تعداد دنبال شونده ها و ...) را جداگانه برای هر کاربر در جدول ذخیره کنه

4) متن همه پستهای هر کاربر + زمان پست + هشتگ مورد استفاده در هر پست + تعداد لایک ها + تعداد کامنتها  و ... را در جدول ذخیره کنه

**** به طور خلاصه ورودی نرم افزار کلید واژه ای به عنوان هشتگ اینستاگرام بوده و خروجی آن چند تا جدول می باشد. **** فرمت جداول ذخیره شده مهم نیست چی باشه ولی اکسس یا اکسل باشه بهتر و راحتتره

**** رابط کاربری زیاد مهم نیست ولی سورس باشه بهتره


+8500
+54465

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.