اسکرپت ارسال موزیک موزیک

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با عرض سلام و خسته نباشید ،. 

اسکریپت ارسال موزیک دارم که سورس هاش هم موجود اخیرا مشکلی برای ارسال پست ها به وجود اومده که اشتباه فردی خودم بوده 

مشکل بوجود امده به شرح زیر است

هنگام ارسال پست از سایت مبدا به سایت ما 

یو ارل تصاویر به صورت صحیح به هاست ما برای نمایش نشون داده نمیشن بطور مثال یوارال تصویر ایجاد شده http://picname.12345

یوارالی که در سایت انداخته http://picname انتهای تمام تصاویر یه عدد ثابت میندازه که این عدد در کپی ایمج سایت نیست و همین باعث میشه تصاویر نشون داده نشن لازمه که بگم تصاویر بر روی هاست دانلود سوار میشه و در هاست میزبانی نشون داده میشه 

مورد بعدی که ایجاد شده تگ سایت بکل از آهنگ های اپلود شده حذف شده 

و مورد بعدی تغییر سایت مبدا دریافت پست ، سایتی که داریم ازش پست برمیداریمو میخواییم تغییر بدیم به سایت دیگه 

و مورد اخر قالب رو میخواییم تغییر بدیم که این اسکریپتمون باید با قالب جدید هماهنگ باشه (ایجاد زمینه دلخواه هماهنگ با اسکریپتمون) همینطور پست هایی که انتشار داده شده از قبل


+8500
+54594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.