برنامه اندروید

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

به نام خدا                                       

پروژه(یه اپ تغییر آی پی هست که امکان اضافه کردن آی پی های جدید رو داشته باشه و بدون اینکه اپ رو باز کنیم بعد اتصال داده ، یه اعلان بفرسته و اجازه اتصال بخواد .
با اتصال اپ و آنلاین شدن در پس زمینه فعال باشه (یه نمونه اپ تغییر آی پی هست که باید بخشهایی ازش مثل اون برنامه نویسی بشه ، و چند قسمت که می خواییم بهش اضافه بشه یا تغییرات در این اپ داده بشه )


ویژگی های اپ :
برنامه نویس میتونه کدهایی ایجاد کنه که منجر به تغییر مشخصات نسخه اپ ، نام‌ و... بشه تا در صورتی که بخواییم دو نسخه یا بیشتر، از اپ رو همزمان بر روی گوشی نصب کنیم .
یا اینکه بخش ساخت برنامه رو هم برنامه نویسی کنه (مثل برنامه سازهایی که قالب و... آماده هست و بعد کاربر میتونه خروجی apk جدید بگیره ).

اپ باید بدون اینکه باز بشه ، هر بار بعد از اتصال داده ، یه اعلان نمایش بده که اجازه اتصال بهش داده می شود یا نه .

زمانی که به اپ اجازه اتصال به نت داده میشه ، در پس زمینه کار بکنه .

در تنظیمات اپ یه قسمت باشه که با فعال شدن اون ، هر بار اتصال داده فعال بود ، برنامه اعلان بده تا اجازه متصل شدن رو از کاربر بگیره .

ثبت چند لینک‌ و سپس به طور تصادفی یکی از آدرس های سایت های ثبت شده رو در هر بار اتصال آنلاین باز بکنه .

امکان ثبت و‌اضافه کردن پروکسی ها .


+8500
+61174

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.