اصلاح کد متلب

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام عرض ادب وقت بخیر ؛ 

یه مقاله در پیوست آورده شده که سرطان پروستات با روش فازی ساده ممدانی کار شده روشی که من روش پیاده کردم روش فازی شهودی (intuitive fuzzy) با عملگر غیرخطی سوگنو هست . 

کد فازی شهودی نوشته شده و کاری که شما باید انجام بدید صرفاً اصلاحاتی از قبیل کامنت نویسی ، تغییر در ورودی خروجی ها ، اضافه کردن معیارهای اعتبار سنجی خوشه بندی از قبیل مثبت صحیح ، مثبت کاذب و از این دست می باشد . 

در ادامه قرار هست داده موجود با دو روش دیگه تست بشه و مقایسه صورت بگیرد خودم روش هایی مثل شبکه عصبی som  و شبکه همینگ رو تست کردم میدونم بهتر از این دو روش جواب میده شما هم اگر پیشنهادی دارید قید کنید . 

و در نهایت یه گزارش ساده تهیه بشه . در صورت مفهوم نبودن روش یا آشنا نبودن پژوهش های مرتبط ارسال خواهد گردید و با روش آشنا خواهید شد جای نگرانی نیس . 

- کد بعد از توافق با مجری منتخب ارسال می گردد.

*******فقط لطفاً و حتماً توضیحات پروژه رو چند بار بخونید و سپس نسبت به ارسال پیشنهاد اقدام فرمایید . ********


+8500
+60807

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.