ترجه متن در رابطه با شبکه های کامپیوتری

تا الان برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

ترجمه روان مربوط به درس شبکه های کامپیوتری

متن در حدود 15-20 صفحه هست که چند صفحه متن کامل و بقیه شامل قسمت عمده ای شکل و ... هست که باید در قسمت مربوط به خود در متن ترجمه شده قرار بکیرد.

برای صرفه جویی در زمان و هزینه مجری محترم فقط باید صفحه رو مشخص کنند ، هر پاراگراف رو سلیس و روان ترجمه کنند و جای اشکال و ...  رو خالی بگذارند.

بنده انجام صفحه آرایی و درج اشکال رو از کار مجری حذف کردم تا این چند صفحه با قیمت منصفانه تر و زمان کوتاه تر ترجمه بشه و کار به نتیجه برسه ( فقط ترجمه سلیس و روان متن به صورت کامل )

بخشی از کتاب مورد نظر برای مجریان محترم  پیوست شده است.

حتما فایل رو ببینید ..

مدت زمان مورد نیازتون رو هم حتما اعلام کنید.

پیام های فراگیر رو حتما بررسی کنید .


منتظر تخفیف های دانشجویی شما هستم تا هر چه زودتر کار شروع بشه

با سپاس


+8500
+64047

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.