پروژه تمرین متلب(8547)

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

موضوع : پروژه تمرین متلب

سلام وقتتون بخیر 

میبخشید ما هر هفته تمرین با متلب داریم 

خواستم ببینم هزینه هر تمرین چقدر میشه؟ 

تمرینهای پیچیده ای نیست ساده اس منتها من کار نکردم با متلب

تکلیف شماره 2. از لکچر مربوط به ترسیمات گرافیکی ص 26 (اسلاید 51) شکل مربوطه را مطابق کد داده شده ابتدا رسم نمایید و سپس این شکل را بصورت متحرک (انیمیشن) در آورید. (به سلیقه خودتان تغییراتی دینامیک در رنگهای ماتریس ایجاد نمایید.)

راهنمایی : جهت ایجاد انیمیشن در متلب میتوان از ترکیب دستورات drawnow و pause بهمراه حلقه تکرار استفاده نمود.

سلام دوستان

در مورد تمرین 2 میتوانید از ایده کد داده شده جهت تغییر نقشه رنگ استفاده فرمایید. بدیهیست که داده ای در این کد جهت ترسیم موجود نیست. شما باید این داده را خودتان ایجاد نمایید. مثلا میتوانید یک ماتریس ساده به ابعاد 100 در 100 یا ... ایجاد کنید یا میتوانید ماتریسی تصادفی ایجاد نمایید (مثلا به کمک تابع magic) و آنرا بصورت توالی (انیمیشن) رسم کنید. طبق کد داده شده نقشه رنگ را میتوانید تغییر دهید ولی الزامی هم نیست.

همچنین میتوانید یک میدان الکتریکی فرضی ایجاد نمایید و مولفه¬های x و y آنرا رسم کنید. آقای دکتر روابط میدان (عوامل موثر در نوسان و میرایی) را توضیح دادند ، لذا شما میتوانید با ابتکار خود و سعی و خطا یک میدان متغیر فرضی ایجاد نمایید.

کلا هدف این تمرین ایجاد انیمیشن است ، اگر شما بتوانید یک میدان فرضی متغیر نیز ایجاد نمایید حاوی امتیاز خواهد بود.

نمونه شبیه سازی بهمراه نمایش متحرک توسط گروه آقای دکتر رامف.

صحبت همه دوستان صحیح است ، اگر بتوانید یک میدان را طبق فرمایشات جلسه گذشته درس استاد محترم با بررسی تغییر پارامترها (مثلا بتا و اپسیلون و ...) و توضیحات مختصر فارسی متحرک سازی نمایید ، امتیاز اضافی نیز خواهد داشت.

تا پنجشنبه باید تحویل بدم 

هر هفته یک تمرین هست 

اینبار انیمیشنی کردن

دانشجویی حساب کنین هرهفته مزاحمتون بشم 🙈


+8500
+63150

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.