مترجم حرفه ای و با سابقه درخشان

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و احترام

فایل پیوست حاوی 508 کلمه ترجمه انگلیسی به فارسی می باشد. دنبال یه مترجم حرفه ای، کاربلد، منصف، پاسخگو، متعهد و صادق برای موسسه تخصصی خودمون هستیم. این یک صفحه ترجمه رو مبنای همکاری قرار می دهیم که باید راس ساعت 8 شب آماده شود. در مجموعه ما تمام جزئیات مورد بررسی قرار می گیرد و به اصطلاح مو رو از ماست می کشیم. مسئول پایش مجموعه کارتون رو به دقت ارزیابی می کنند و اگر مورد تایید بودید برای همکاری دوم ارجاع داده می شوید. بعد از 10 همکاری موفق در سایت، از طریق آگهی استخدام جذب خواهید شد. 

تعرفه انگلیسی به فارسی: هر لغت 17 تومان (برای کارهای فوری، تخصصی، و حتی پاداش دادن، تا کلمه ای 20 تومن قابل افزایش است). به یه همکاری بلند مدت توجه کنید. 

لطفاً از طریق چت پیام ارسال نکنید. مجری های تازه وارد هم در اولویت نیستند. 


+8500
+64047

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.