تولید یک نرم افزار Screen Recorder با قابلیت Motion Detection

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت تمامی دوستان. من به یک نرم افزار Screen Recorder  یا بهتر ُبگم Screen Analyze نیاز دارم که بتونه حرکت و تغییرات روی صفحه مانیتور رو شناسایی کنه و آلارم بده اگه حرکت یا تغییری ایجاد شد . 

بطور مثال : یک نرم افزاری دارم که یکسری اعداد رو نمایش میده میخوام این نرم افزار Screen Analyze به محض اینکه اعداد تغییر کردن شناسایی کنه و آلارم بده . چون نمیتونم 24 ساعته مانیتور رو چک کنم.

من تو نت سرچ کردم چیزی شبیه این ندیدم غیر از نرم افزار های دوربین مدار بسته که motion detection دارن اما اونها اینجور تغییرات ریز رو متوجه نمیشن . نرم افزار https://getsharex.com اپن سورس هست فکر کنم شما میتونید تغییرات رو بهش اضافه کنید.

ممنون.


+8500
+69490

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.