ورود دیتا محصولات در سایت ووردپرسی

تا الان برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام 

موضوع ورود 200 دیتا محصولات بصورت پروژه ای در سایت ووردپرسی با افزونه دکان. 

با سلام ورود دیتای محصولات از سایتهای هدایای تبلیغاتی که معرفی میگردند درون سایت موبوکادو  mobokado.com به روش فایل ضمیمه و با همان دقت مورد نظر است موارد زیر را در قیمت دادن مد نظر قرار دهید. 

1 اطلاعات باید از بخش محصولات سایت  گزیده شود و از بخش قیمت درون سایت یا فایل ضمیمه بر مبنای کد محصول قیمت آن پیدا و درون سایت قرار داده شود. 

2 در بخش لینک به سایت فروشنده لینک محصول فروشنده نیز قرار داده شود. 

* موارد 1 و  2  کاری اضافه بر موارد فایل ضمیمه بر دوش شما خواهد گذاشت. به این مسئله در قیمت گذاری دقت فرمایید. 

* مبنای قیمت گذاری شما بر مبنای 200 دیتا باشد ثبت قیمت یک عددی در اینجا غیر قابل قبول خواهد بود.

* راهنمایی کلیه محصولات در دسته بندی های زیر مجموعه هدایای تبلیغاتی هستند.

3 پرداختی در انتها بر مبنای تعداد دیتای وارد شده  و پذیرش شده طبق شرایط ادامه خواهد بود:

- دیتای محصولات ورودی سایت باید مطابق دیتاهای محصولات قبلی سایت باشد و به همان سبک و شرایط 

-با توجه به این که وقتی ما کار رو به شما میدهیم یعنی به یه نفر دیگه نمی دهیم. دیتای کمتر از 200 عدد هیچ مبلغی پرداخت نخواهد شد و وجه ضمانت تخصصی بلوکه خواهد شد. و درصورت ورود دیتای بیش از 200 عدد اضافه پرداخت خواهد شد. 

4 فایل ضمیمه را مشاهده کنید دیتا بایداز پنل فروشنده ولی به صورت کامل طبق موارد فایل ضمیمه باشد و همه موارد رعایت شده باشد. در غیر اینصورت نیاز به اصلاح خواهد بود. و پس از اصلاح در شمارش دیتای وارد شده لحاظ خواهد شد.  

- در محصولات مشابه که تقریبا اکثرا محصولات شامل آن می شوند امکان دوبل کردن و ویژگیها و محتواهای مشترک با تغییرات بسیار کم وجود دارد. که سرعت ورود محتوا را بسیار زیاد میکند. 

5 فایلهای کمکی محتوا و دسته بندی ها و برچسبها و ویژگیها در یک فایل اکسل و فایلهای ورد بصورت زیپ به شما داده خواهد شد. هر محصول حداقل 8 تا 10 ویژگی دارد. 

6 در مورد محصولاتی که مشابه اون قبلا وارد شده است دقت شود که به عنوان فروشنده دوم بایدفقط فیلد های متفاوت مانند قیمت وارد شود. و در محاسبه یک محصول کامل محاسبه خواهد شد. اگر محصولی که موجود بود دوباره وارد شود پاک شده و پس از اصلاح و ورود در محصول موجود محاسبه خواهد شد. 


+8500
+71781

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.