خلاصه کردن مطالب 8 مقاله انگلیسی در زمینه سرطان و درمان

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

به فردی آشنا به حوزه میکروبیولوژی و مسلط بر ایمونوتراپی و سرطان نیاز است.

شرح کار به این ترتیب است: بنده 8 مقاله در زمینه باکتریوتراپی برای درمان سرطان در اختیار شما قرار میدهم و شما با مطالعه کامل و جامع 8 مقاله ، مطالب مهم و جالب توجه آنهارا استخراج نموده و عینا در فایل ورد کپی میفرمایید. برای این کار نیاز است فرد به رفرنس زنی با اندنوت هم مسلط باشد: مجموع لغات خلاصه حاصل از 8 مقاله نباید بیش از ده هزار لغت شود( یه شمول 80 تا 90 رفرنس)

نیازی به ترجمه یا تولید محتوان نیست، صرفا مقالات را مطالعه کرده و مطالب جذاب انهارا کپی پیست نموده و رفرنس میزنید. پیوستگی مطالب بسیار مهم است.

در نهایت خلاصه 10 هزار لغتی باید تحویل گردد. من این فایل را شخصا ترجمه و برای درس سمینار استفاده خواهم نمود :) .

5 نمونه از مقالات در ضمیمه قرار دارد.


+8500
+68377

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.