مقاله ای در خصوص مهندسی انژی میباشد

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 260,000 تومان

شرح پروژه:

سلام وقت بخیر یک مقاله در خصوص مهندسی مکانیک و انرژی زمین گرمایی است و هیت پمپ است میخواهم اگر زحمت نیست این ده صفحه در سه یا چهار صفحه خلاصه و ترجمه دستی نه ماشینی شوند و مقدمه و ابسترک و نتیجه گیری و شکل و فرمول مهم است و بیاید ممنون چون میخواهم کد نرم افزار متلب بزنم و از عکس و فرمول در اونجا ازشون استفاده کنم  درود


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سعید احمدی پور

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

260,000 تومان

امتیاز 9.20 (عالی) از 5 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 980
هفده دقیقه پیش
+8500
+68348

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.