پرپروژه لومریکال(12788)

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 12788

موضوع: پروژه لومریکال

: سلام وقت شما بخیر،من یه سفارش پروژه با عنوان (شبیه سازی سلول خورشیدی پروسکایت  برپایه نانو سیم tio2) میخوام البته طبق یه مقاله که در اون مقاله که براتون میفرستم چگالی ۴۴درصدبوده که بازدهی رو به ۲۲درصد رسونده اما چیزیکه من میخوام( شبیه سازی) با چگالی متفاوت که راندمانشو به ۳۰درصد افزایش بده.شبیه سازی که  دیتا وسورس ها باشه واینکه مرحله ب مرحله وروند کار شبیه سازی با توضیحات ومحاسباتی که انجام شده.با نرم افزار لمریکال محیط fdtd

 من فایل شبیه سازی یعنی فایلی که توسط نرم افزار شبیه سازی شده میخام نه پی دی اف یا فایل نتایج، فایلی که حاوی سورس دیتاها باشه.

 اینم مقاله که گفتم هستش طبق این مقاله تغییراتو انجام بده.باچگالی متفاوت بازدهیشو به ۳۰درصد برسونه.ببخشید اینقد تاکید میکنم من (فایل شبیه سازی) رو میخوام چون باید فایل شبیه سازی رو تحویل بدم. زمان هم حداکثر تا سه هفته.ممنون


+8500
+71760

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.