طراحی و ساخت بخش الکترونیک و کنترل یک دستگاه صنعتی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

برای تکمیل بخش کنترلی یک دستگاه صنعتی نیاز هست که مدارات بخش کنترلی طراحی و ساخته شوند

مجری محترم می بایست در زمینه طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی تسلط و تجربه صنعتی کافی را داشته باشد

اساس پروژه، تشخیص سوراخ بودن یا نبودن پوشش های لاستیکی مورد استفاده در صنعت آرایشی بهداشتی است به نوعی دیگر اساس این پروژه، درایو تعدادی برد که وظیفه تولید ولتاژ بالا را دارند؛ می باشد.در صورت وجود سوراخ و با تولید اسپارک، برد درایور اینتراپتی را برای بخش کنترلی ارسال نموده و پس از آن بر حسب مورد تعدادی رله فعال می گردند

دستگاه قابلیت تنظیم ولتاژ اعمالی را داراست و تنظیم ولتاژ از طریق تولید یک موج pwm صورت می پذیرد رنج تولید ولتاژ از صفر ولت الی 4500 (4.5 کیلو) ولت می باشد.

از مجریان محترم که توانمندی لازم را دارا می باشند دعوت به عمل می آید

در صورت وجود ابهام، سوالات خود را مطرح بفرمائید

با احترام

جعفری


+8500
+75085

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.