ترجمه سليس و روان مقاله در زمينه Big Data و هوش رقابتي سازماني + خلاصه نويسي

برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

** لطفا با دقت مطالعه بفرماييد

ترجمه سليس و روان يك مقاله 13 صفحه اي در مورد تجزیه و تحلیل داده هاي بزرگ (Big Data)....

دو (2) فايل از شما ميخواهم:

فايل اول : باید کلیه قسمت های فایل شامل شكل ها و جداول را بطور كامل و سليس و روان به زبان فارسی ترجمه نموده و در فرمت فایل Word ارسال نمایید. (متن داخل اشكال و جداول هم ترجمه شود)..

فايل دوم: كل مقاله (بدون شكل و جدول) بصورت مفهومي در 2 صفحه كامل نه بيشتر و نه كمتر بصورت سليس و روان به فارسي خلاصه شده و در فرمت فايل word ارسال نماييد.

مجري محترم دقت فرماييد كه به موضوع تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و هوش رقابتی سازمان ها و اصطلاحات آن مسلط باشند و ترجمه باید به اندازه کافی سلیس و روان و كيفيت بالا باشد...

نكات مهم:

1- شكل‌ها عينا داخل word رسم شوند و كلمات داخل آنها ترجمه شوند..

2- تاكيد ميشود ترجمه بايد سليس و روان باشد و  از google translate  و يا ساير برنامه هاي ترجمه استفاده نشود.

3- اصطلاحات بايد روان و سليس به فارسي ترجمه شوند.

4- ترجمه ناقص و بدون بازبيني مورد قبول نميباشد، پس لطفا قبل از ارسال فايل نهايي خودتان آنرا مجددا بازبيني و تصحيح بفرماييد..

5- لطفا متن مقاله را يكبار مرور كنيد و اگر مشكلي در ترجمه سليس اصطلاحات داريد كار را لطفا قبول نفرماييد.

6- پس از ترجمه لطفا فرصت كافي جهت بررسي بدهيد تا چنانچه ايراد و اشكالي بود به شما  برگردانده و تصحيح بفرماييد.

با تشكر..


+8500
+77474

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.