رفع برخی خطا های جزیی یک نرم افزار+ خروجی مایکت و ایران اپس

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

میخوام برام یه چندتا خطا جزیی از یه اپ فالو ولایک بگیر اینستاگرام  رفعش بشه 

سورس برنامه موجوده  با بک اند و  سورس  پنل مدیریت

اسکرین شات ها رو ببینید

و این خطا هارو رفع کنید .

1.سمت کاربر موقع فالو و لایک خودکار .تقریبا یکی در میون خطای ارتباط با سرور میزنه

2. در سمت مدیریت تعداد سکه های جمع آوری چیزی رو نشون نمیده

3 . سمت کاربر .بعد از هر بار دیدن ویدیو در تپسل  هر دو سکه اضافه میشه و از کاربر نمیپرسه  که کدوم سکه اضافه بشه .فالو یا لایک . همچنین محدودیت نمایش وجود نداره .بی نهایت ویدیو میبینه کاربر. تعداد نمایش ویدیو تپسل  کار نمیکنه

4 . یو ای نرم افزار نمیخوام در منو  نیاز به اسکرول داشته باشه ..تک صفحه باشه .یه منو هم اافه کنید به اسم .(دریافت کد هدیه از کانال تلگرام)

.5سمت  مدیریت  .جستجوی کاربران رو که واردش میشم کاربرایی که اضافه شدن رو نشون نمیده و تازه ترین کاربر رو به انتهای لیست میبره اول لیست نمایش نمیده .

این 5 خطا که رفع شدن ... خروجی مایکت و ایران اپس برام بگیرید به اسم لای در لایک .. و همینو  دوباره برام خروجی مایکت و بازار بگیرید ولی برای یه حساب توسعه دهنده ی بازار دیگه و  با نام دیگه


+8500
+76593

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.