سایت فروشگاهی با وردپرس

تا الان برای این درخواست   16   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

انتخاب مجری تا 23 اردیبهشت

طراحی وبسایت فروشگاهی فارسی

با استفاده از آخرین نسخه وردپرس

با قالب فروشگاهی پروشاپ رویال ورژن 7.3.1

زمینه کاری فروشگاه: فروش و خدمات در حوزه تلفن همراه و لوازم الکترونیکی و... 

امکانات:

فروش و خرید (کالا و خدمات)

قیمت کالا و خدمات بر اساس ویژگی‌های (رنگ، گارانتی، سال ساخت و...) آن کالا تغییر نماید. (با توجه به انتخاب اپراتور)

درگاه بانکی آنلاین (حداقل ۳ بانک ملت، سپه، پارسیان)

دو نوع فروش (یوزر و همکار)

تعریف نوع و سطح کاربری مختلف (تا 10 نوع و سطح) و امکان تاثیر در بخش‌های مختلف نظیر دیدن یا ندیدن برخی مطالب و صفحات و...، تاثیر در قیمت، نوع پرداخت و... 

امکان تعریف جوایز و هدايا و قرعه‌کشی 

امکان تعریف رویداد

امتیاز دهی به کاربران با توجه به عملکرد (معرفی به دیگران، خرید، فروش، نظردهی و...) 

و... 

سایر توضیحات در فایل‌های ضمیمه

ضمنا درنهایت و پس از بارگذاری اطلاعات حتما سایت در ابزارهای مختلف سنجش عملکرد (سرعت، سلامت، امنیت و...) مورد بررسی قرار خواهد گرفت و امتیاز عالی موجب رضایت و پذیرش نتیجه کار خواهد بود. (در صورت رضایت پاداش در نظر گرفته خواهد شد)

*** باتوجه به اینکه در موارد فوق اعلام شده بود سایت فروشگاهی میباشد، لذا مواردی همچون نوع ارسال و... می‌بایست در سایت قابل تعریف و انتخاب باشند. لطفا در صورتی که مورد یا مواردی از قلم افتاده بود، پس از مشورت با کارفرما، اگر پاسخ دریافت نشد، سایت دیجی‌کالا را مبنا قرار دهید.


+8500
+77476

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.