پروژه ترنسیس(14860))=

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 850,000 تومان

شرح پروژه:

#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 14860

موضوع: پروژه ترنسیس

سلام. مزاحمتون شدم برای سفارش یه پروژه ی ترنسیس

: ازمایش من برای پایان نامه هستش.من دو تا پنل پلی کریستالی دارم.یکی از پنل ها معمولی و پنل دیگر با استفاده از pcm که درون یک ظرف الومینیومی ریخته شده و به ان چسبیده شده است.مطابق شکل

 من میخوام توان تولیدی این دو تا پنل رو محاسبه کنم .یعنی یکبار بدون pcm و یک بار با استفاده ازpcm

 بعد میخوام میزان کل مصرف انرژی ساختمان رو به نرم افزار بدم و میزان تولید انرژی پنل ها رو باهاش ترکیب کنم و به دست بیارم که چقد یا چند درصد تو مصرف انرژی ساختمان صرفه جویی میکنه

 ساختمان یه ساختمان دو طبقه ی مسکونی در شهر تهران

 باز هم اگر اطلاعاتی میخواین بدم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

حامد دادفر

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

850,000 تومان

امتیاز 9.94 (ممتاز) از 43 رای
پروژه موفق : 47
رتبه: 73
یک ماه پیش
+8500
+80808

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.