طراحي سايت فروشگاه که محتواي آن توسط اعضا ايجاد مي گردد مانند http://esam.ir

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام-من يه سايت فروشگاه نياز دارم که در اون کاربراني که داراي محصولي براي فروش هستند ثبت نام کنند و محصولات آنها براي فروش در سايت قرار گيرد و کاربران ديگر بعنوان مشتري بعد از ثبتنام از آنها خريداري کنند.اين خريد و فروش ها تحت کنترل کامل مدير سايت باشد و مدير سايت بعد از فروش هر محصول مقدار مشخصي کارمزد دريافت کند.نمونه اين سايت,سايت http://esam.ir ميباشد.درصورتي که هر کدوم از مجريان محترم قادر به انجام اين پروژه مي باشند با مشخص کردن يک قيمت منصفانه و درخواست مستندات پروژه خود آمادگي خود را اعلام نمايند.ممنونم


زیرساخت:
php

+8500
+51023

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.