افزونه بانک سوال وردپرس

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یه افزونه بانک سوال میخوام برای سایت وردپرس که مخاطب بتونه از ساید بار سمت راست صفحه سوالات رو فیلتر کنه ( بر اساس نوع رشته/موضوع/سختی/سال و... ) بعد کادر سوال ها به شکل آجاکسی در سمت چپ بهش نشون داده بشه

در هر صفحه حداکثر 100 سوال نشون داده بشه

هر کدوم سوالات رو که خواست بتونه انتخاب کنه (و یا حتی همه 100 سوال رو) و به pdf تبدیل کنه 

پاسخ های تستی رو هم همه بتونن ببینن (حالا به شکل بولد شدن یا تکون خوردن گزینه) ولی پاسخ تشریحی با بخش vip افزونه ممبرشبپ پرو ست بشه و فقط اعضای vip بتونن پاسخ تشریحی (به شکل آکاردئون زیر سوال) ببینن

سوالات میتونه به شکل نوشته به سایت اضافه بشه (سوالات و پاسخ تشریحی و تستی شون رو مدیر در سایت قرار میده)

 ریسپانسیو هم باشه

یه طراحی از نتیجه نهایی کردم که در عکس ضمیمه هست.


+8500
+83647

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.