سایت وردپرس

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

(((فقط افراد حرفه ای بیان لطفا لطفا . دومین باره پروژه ثبت میشه نفر قبلی متاسفانه برا من سایت شبیه اچ تی ام ال فرستاده.واقعا کلافه شدم.انصاف داشته باشید و اگر بلد نیستید پیشنهاد ثبت نکنید/زمان فقط تا فردا عصر)))کار روی لوکال انجام میدین و با duplicator برام میفرستید

سایت یک موسسه آموزشی به همراه قالب آماده و اطلاعات لازم (به زبان انگلیسی) شبیه دموی قالب

بنده خودم طراح هستم اما متاسفانه زمان کافی برای انجام پروژه رو ندارم بنابراین یک کار تمیز و حرفه ای میخوام

و درنهایت در صورت رضایت پاداش هم میدم

نام قالب:

education-world-wordpress-theme

بعدا کل فایل های لازم ارسال خواهد شد شامل فایل قالب و مستندات و عکس و لوگو

این هم دمو:

https://preview.themeforest.net/item/education-world-wordpress-theme/full_screen_preview/19787236?_ga=2.181883431.165496906.1626910665-5184410.1610481755


+8500
+83647

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.