پروژه تحقیق و پاورپوینت کلان داده ها در رایانش ابری (3953)-*/

تا الان برای این درخواست 12   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


 سلام مجدد من یک ارائه دیگه هم دارم فقط اینو یکم کمتر باهام حساب کنید لطفا چون این اختیاری هست و فقط یک نمره اضافه داره 😊

 موضوع : 

کلان داده ها در رایانش ابری

 اینم فایل ورد و یم پاور پوینت قشنگ می خوام 

می خوام مطالب خیلی روان باشه  

و قابل فهم جوری که وقتی ارائه میدم حتی اونی که در این زمینه اطلاعاتی نداره هم متوجه موضوع و مطلبم بشه

 راستش خودمم یک مقاله با این موضوع دقیقا با همین عنوان پیدا کردم و بعد به استاد موضوع رو اعلام کردم و تایید شد ولی می خوام مطلبم روان تر باشه

: اینم برای ۲۷ اردیبهشت می خوام


+8500
+108006

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.