پروژه متلب (20726)+

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:سلام وقت بخیر
شما پروژه شبکه عصبی lstm هم انجام میدهید؟
در این پروژه از 64 نفر نمونه انسانی استفاده شده است. هر فرد یک آزمایش را یک بار بدون پخش صدا و بار دیگر همان را در حالت مواجهه با اصوات ساخته شده انجام داد. بدین صورت که فرد موظف بود در طی آزمایش یک تست 12 دقیقه و 48 ثانیه ای را انجام دهد. هدف این است که یک شبکه lstm به گونه ای طراحی شود که از ظریق این اعداد امواج مغزی بتواند زمان واکنش فرد را در زمان های دیگر (بعد از آن 12 دقیقه)  پیش بینی کند.
برای انجام ازمایش از یک نرم افزار عملکرد شناختی استفاده کردیم. کل نرم افزار دارای 500 محرک بود. 250 محرک با عدد 1 و 250 تا که با عدد 2 روی مانیتور نمایش داده می شد. فرد فقط وقتی اعداد 1 را میدید یا می شنوید باید با ماوس کلیک می کرد و در نهایت در نرم افزار هم ما فقط برای این 250 تا، عدد "زمان واکنش" را داریم.  به طور کلی بازه زمانی هر محرک 1.536 ثانیه است. این اعداد 1 و 2 ترتیب تصادفی داشتند. در همین زمان کار با نرم افزار که کلا 12 دقیقه و 48 ثانیه بود از فرد امواج مغزی ضبط شد. سپس امواج برای 500 تا بازه زمانی 1.536 ثانیه استخراج گردید. چون ما فقط برای 250 تا محرک با شماره 1 ، عدد "زمان واکنش یا همان زمان کلیک ماوس" را داشتیم پس عملا 250 تا امواج مغزی متناظر هم به درد ما میخورد. فقط اینکه الان فاصله زمانی بین 250 تا اعداد چه برای امواج مغزی و چه برای اعداد زمان واکنش یکسان نیست. چون همانظور که گفتم اعداد 1 و 2 تصادفی بودند و فقط محرک شماره 1 را لازم داریم که برایشان عدد "زمان واکنش" مشخص شده است. بنابراین مثلا عدد اول موج مغزی یا زمان واکنش مربوط به زمان 1.536 ثانیه اول است و عدد بعدی مثلا مربوط به بازه زمانی 4.095 ثانیه بعد. چون همه 1 ها به ترتیب پشت سر هم نیستند.
به طور کلی برای هر یک از 64 نفر، 250 تا عدد موج مغزی در هر بازه زمانی و 250 تا عدد زمان واکنش در هر بازه زمانی هست که البته بازه های زمانی یکسان نیست
الان امواج مغزی به صورت شاخص هایی استخراج شده اند که همان عدد هستند. برای هر شاخص یک فایل اکسل با 64 ستون (تعداد افراد) و 250 سطر داریم
برای خروجی هم یک فایل اکسل دارم که عدد زمان واکنش به هر محرک نرم افزار را برای این 64 نفر نشان داده است
پس 250 عدد زمان واکنش به عنوان خروجی وجود دارد. من می خواهم توسط شاخص های مغزی بتوانم زمان واکنش را توسط شبکه lstm پیش بینی کنم
تا یک ماه میتونید؟


+8500
+87529

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.