مکالمه ی بین ربات ها در کامنت ایسنتاگرام

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و درود 

مثلا 12 اکانت به پیج هدف میرن و اکانت اول کامنت میذاره من فلان مشکل رو دارم و بقیه اکانت ها اون کامنت رو لایک میکنن که تاپ کامنت بشه و ربات های دیگه ریپلی میکنن و راه حل رو پیشنهاد میدن و در کل یک سناریوی تخیلی بوجود میارن ( محتوای متن ها  بصورت هفتگی توسط اپراتور  تعیین میشن )

در صورتی که این اکانت ها بلاک بشن قابلیت دوباره اضافه کردن شون  بصورت انبوه وتکرار پروسه باشه 

اگه کامنت های یوتوب رو دیده باشین خیلی زیادن همین رو برای اینستاگرام میخوام 

در مورد محدودیت های  ممکن مثل محدودیت تعداد تکرار این عملیات در روز  یا محدودیت در تکراری بودن نوشته ها و ... هم راهنمایی کنید با تشکر 


+8500
+89382

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.