تولید محتوی + قرارگیری در سایت

تا الان برای این درخواست 6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام. من برای آپدیت های چند سایت نیاز به شخصی دارم که ترجیحا به قرارگیری مطلب در وردپرس و جوملا مسلط باشه و با فایل زیلا کار کرده باشه.

- تولید محتوی در زمینه خدمات انفورماتیک(طراحی سایت، طراحی نرم افزار، اتوماسیون اداری،بیزینس پلن و ...) ، استارت آپ و کسب و کارهای آنلاین - سایت تحت جوملا.

-تولید محتوی در زمینه بازارهای مالی( فارکس، بورس، کریپتوکارنسی ها) - دو سایت یکی تحت جوملا و دیگری تحت وردپرس.

-همکاری به صورت بلند مدت و پرداخت به صورت توافقی برای هر به روزرسانی(مثلا هر ده مقاله). لطفا اگر تمایل و امکان همکاری طولانی مدت دارید قیمت را برای ده مقاله وارد بفرمایید.

-مقاله ها میتواند ترجمه کامل و یا تغییر داده شده از منابع فارسی باشند.


+8500
+89383

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.