ارزیابی سایت های اینترنت اشیا

تا الان برای این درخواست   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام
پروژه درخواستی طراحی سرور اینترنت اشیا هست.
اول از همه میخوام با دلیل مناسب منابع متن باز مثل Thinsboard و ... رو مورد بررسی و مقایسه قرار بدید البته بسیار مختصر و کوتاه 
بعد از ارزیابی بهترین نرم افزار سرور باید کارهای مربوط به راه اندازی پروژه انجام بگیره
در این پروزه قرار هست که سرور یک مجموعه دیتا رو از چندین شی مختلف دریافت کنه که تعدادشون میتونه افزوده بشه
از سمت سرور توسط کاربر فرمان ارسال بشه برای دریافت داده های خاص و پس از دریافت داده ها در سایت بروز بشه
ممکنه اشیا مختلف برای ارسال یک پارامتر به فرمانهای متفاوتی نیاز داشته باشند حالا شما برسی بفرمایید که بهتر این هست که سمت سرور این تفکیک انجام بشه و یا اینکه سرور یک دستور ثابت داشته باشه و تجزیه و تحلیل دستورات و داده سمت شی انجام بگیره
توجه کنید این پروژه پیاده سازی کامل نیست صرفا یک سری سوالاتی که دارم پاسخ داده میشه و یک مقدار کد هم شاید بخوام ازتون برای بخش سرور و ..

نیاز به مطالبی برای درک بهتر چگونگی تشخیص اشیا مختلف از یکدیگر و چگونگی تفکیک اطلاعات و فریمینگ داده ها و...


+8500
+89371

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.